+
להתאמת מזגן התחל כאן

כמה חדרים אתה מעוניין למזג?

מהו גודל השטח לקירור?

מהו סוג המבנה שלך?

באיזה אזור בארץ מדובר?

מזגני אלקטרה

מזגנים עיליים

מזגנים עיליים
מזגנים עיליים הם פתרון אידיאלי למיזוג חדר בודד או חלל גדול אחד. יתרונות המזגנים העיליים הם התקנה קלה, הפעלה עצמאית ושליטה נוחה על הטמפרטורה בכל חדר. אלקטרה מציעה מגוון רחב של מזגנים עיליים שקטים, אמינים, חסכוניים בצריכת חשמל ובעלי תכונות מתקדמות. אתם מוזמנים לבחור את המזגן העילי המתאים בדיוק לדרישות ולצרכים שלכם.
לקטלוג המלא

מזגנים דירתיים מיני מרכזיים

מזגנים דירתיים מיני מרכזיים
מזגן מיני מרכזי הוא פתרון מושלם למיזוג כל הדירה או חלל אחד גדול. יתרונות המיני מרכזי הם מיזוג אחיד ונעים בכל החלל ושילוב הרמוני בעיצוב, ללא קופסאות פלסטיק על הקירות. אלקטרה מציגה מגוון רחב של מזגנים דירתיים מיני מרכזיים במבחר תפוקות ותצורות, המתאימים לכל סוג מבנה. המזגנים המיני מרכזיים של אלקטרה הם היחידים המיוצרים רק בישראל ומציגים אמינות, איכות, עוצמה חזקה והתאמה מושלמת לאקלים בארץ. אתם מוזמנים לבחור את מערכת המיזוג הדירתית מיני מרכזית המתאימה בדיוק לבית שלכם.
לקטלוג המלא

מערכות מולטי אינוורטר

מערכות מולטי אינוורטר
מערכת מיזוג מולטי מפוצלת, מאפשרת לחבר יחידה חיצונית אחת למספר יחידות פנימיות ובכך למזג כמה חדרים. יתרונות המערכת הן שטח רצפה מצומצם, הפעלה עצמאית ושליטה נוחה על הטמפרטורה בכל חדר, וחיסכון ניכר בצריכת החשמל. אלקטרה מציגה מגוון מערכות מיזוג מולטי מפוצלות בטכנולוגיית אינורטר החדשנית, המתאימות לכל צורך ולכל מטרה.
לקטלוג המלא

מזגנים נסתרים

מזגנים נסתרים
סדרת מזגנים נסתרים המשתלבים באופן הרמוני בעיצוב החדר
לקטלוג המלא

אביזרים נילווים