+
להתאמת מזגן התחל כאן

כמה חדרים אתה מעוניין למזג?

מהו גודל השטח לקירור?

מהו סוג המבנה שלך?

באיזה אזור בארץ מדובר?

מזגני אלקטרה

אלקטרה SMART

אלקטרה SMART

מהיום ניתן לשלוט במזגן מכל מקום ובכל רגע. אלקטרה SMART היא מערכת בקרה ושליטה מרחוק על מזגנים, פשוטה להתקנה וקלה לתפעול. המערכת מתאימה לכל סוגי המזגנים בעלי שלט רחוק אינפרא אדום ומאפשרת לכל בני המשפחה להפעיל את המזגן באמצעות הסמארטפון שלהם.

לקטלוג המלא

מזגנים עיליים

מזגנים עיליים
מזגנים עיליים הם פתרון אידיאלי למיזוג חדר בודד או חלל גדול אחד. יתרונות המזגנים העיליים הם התקנה קלה, הפעלה עצמאית ושליטה נוחה על הטמפרטורה בכל חדר. אלקטרה מציעה מגוון רחב של מזגנים עיליים שקטים, אמינים, חסכוניים בצריכת חשמל ובעלי תכונות מתקדמות. אתם מוזמנים לבחור את המזגן העילי המתאים בדיוק לדרישות ולצרכים שלכם.
לקטלוג המלא

מזגנים דירתיים מיני מרכזיים

מזגנים דירתיים מיני מרכזיים
מזגן מיני מרכזי הוא פתרון מושלם למיזוג כל הדירה או חלל אחד גדול. יתרונות המיני מרכזי הם מיזוג אחיד ונעים בכל החלל ושילוב הרמוני בעיצוב, ללא קופסאות פלסטיק על הקירות. אלקטרה מציגה מגוון רחב של מזגנים מיני מרכזיים במבחר תפוקות ותצורות, המתאימים לכל סוג מבנה. המזגנים המיני מרכזיים של אלקטרה הם היחידים המיוצרים רק בישראל ומציגים אמינות, איכות, עוצמה והתאמה מושלמת לאקלים בארץ. אתם מוזמנים לבחור את מערכת המיזוג המיני מרכזית המתאימה בדיוק לבית שלכם.
לקטלוג המלא

מערכות מולטי אינוורטר

מערכות מולטי אינוורטר
מערכת מיזוג מולטי מפוצלת, מאפשרת לחבר יחידה חיצונית אחת למספר יחידות פנימיות ובכך למזג כמה חדרים. יתרונות המערכת הן שטח רצפה מצומצם, הפעלה עצמאית ושליטה נוחה על הטמפרטורה בכל חדר, וחיסכון ניכר בצריכת החשמל. אלקטרה מציגה מגוון מערכות מיזוג מולטי מפוצלות בטכנולוגיית אינוורטר החדשנית, המתאימות לכל צורך ולכל מטרה.
לקטלוג המלא

אביזרים נלווים