+
להתאמת מזגן התחל כאן

כמה חדרים אתה מעוניין למזג?

מהו גודל השטח לקירור?

מהו סוג המבנה שלך?

באיזה אזור בארץ מדובר?

שאלות ותשובות

  שאל שאלה

האם יש לאלקטרה אישור מכון התקנים?

כל מזגני אלקטרה נושאים תו תקן ישראלי מלא. חשוב להדגיש, שלא מדובר רק באישור של מכון התקנים, המתייחס בעיקר למבחני בטיחות בסיסיים. תן תקן ישראלי מלא, לעומתו, מקיף הרבה יותר תחומים, מצביע שלחברה יש אישור לתהליך הייצור הכולל במפעלים והבטחה לכך שנעשות בדיקות מדגמיות במהלך השנה. תו זה מבטיח את איכות המזגן לאורך זמן. 

האם אפשר להתקין מזגן בממ"ד?

כן, אולם יש להתחשב בתו תקן ספציפי לפי מפרט של הג"א. 

האם אפשר להשתמש באותו שלט לכל המזגנים בבית?

אם יש את אותם הדגמים של מזגנים בבית, ניתן בהחלט להשתמש באותו שלט. אולם אם המזגנים שונים, ניתן יהיה לבצע פעולות בסיסיות בלבד, אך יהיו מספר תכונות אותן לא תוכל להפעיל. 

מהו הספק המזגן הדרוש לי?

ככלל, ככל שהשטח הממוזג גדול יותר, כך צריך מזגן בעל תפוקה גבוהה יותר. מומלץ להיעזר במנגנון להתאמת מזגן באתר זה או בטבלת התפוקות המופיעה במדריך לבחירת מזגן.

יש לי דירה של 85 מ"ר, איזה מזגן מתאים לי?

לידע ראשוני ניתן להיעזר במנגנון להתאמת מזגן שבאתר. אולם, על מנת להתאים באופן מקצועי את המזגן לתנאי הבית, מומלץ לפנות ליועץ מיזוג אוויר מקצועי, שיבקר בדירה ואז יוכל להתאים את הפתרון האופטימאלי לתנאי הבית. להזמנת יועץ מיזוג של אלקטרה התקשרו 1-800-222-222. 

אני מתכנן לבנות בית, איפה אפשר לקבל ייעוץ?

ניתן לקבל ייעוץ מקצועי בתשלום במרכז הבניה הישראלי, מול הכניסה לקיבוץ געש. לתיאום פגישה התקשרו 1-800-222-222. 

האם יש לכם מתקינים מורשים?

אלקטרה מדריכה ומכשירה במהלך השנה מאות מתקינים ברחבי הארץ, בכדי לוודא שההתקנה תהייה מקצועית ואיכותית. כל מתקין מקבל תעודה של אלקטרה בסיום ההדרכה, אותה מומלץ לבקש לראות לפני ההתקנה. ניתן להסתייע ברשימת נקודות המכירה שבאתר או למצוא את אחד ממתקיני "מועדון הזהב" של אלקטרה בטלפון *מיזוג (45623*).

היכן ניתן לראות את המוצרים שלכם?

מזגני אלקטרה משווקים במאות נקודות מכירה ברחבי הארץ. למציאת נקודת המכירה הקרובה למקום מגוריך מומלץ להשתמש במנגנון האיתור הקיים באתר. בנוסף, ניתן לבקר בבית אלקטרה, שדרות אבא אבן 8, הרצליה פיתוח, 09-9567150.

האם מזגני אלקו ואלקטרה שייכים לחברה אחת?

כן. אלקטרה מוצרי צריכה היא חברת בת של אלקו החזקות. שני המותגים מנוהלים תחת קורת גג אחת ונהנים משירות אלקטרה, בקרת האיכות ומוניטין רב השנים של החברה. 

איפה מייצרים את המזגנים שלכם?

מזגני אלקטרה מיוצרים במפעלים ברחבי העולם, כולל בישראל. כל המפעלים פועלים בטכנולוגיות ייצור המתקדמות מסוגן, עומדים בדרישות איכות גבוהות ונושאים תווי תקן בינלאומיים.כל מפעל מתמחה בסוג מסויים של מוצרים ומייצא אותם לשאר מדינות העולם. 

כמה שנים אלקטרה נותנת אחריות על המזגן?

כל מזגן חדש נהנה מאחריות יצרן של שנה. ניתן להאריך את תקופת השירות והאחריות בתשלום. לקבלת הצעה אטרקטיבית התקשרו 1-700-50-4000. 

כיצד יודעים מה ה-COP?

על כל מזגן חדש חייבת להופיע תווית אנרגיה חדשה, הכוללת את נתוני התפוקה וצריכת החשמל שלו. בנוסף, מופיעה סקאלה צבעונית עם אותיות מ-A עד G. ככל שמקדם היעילות גבוה יותר הדירוג האנרגטי נע מ-G לכיוון A.

איך שומרים על תקינות המזגן?

מומלץ לנקות את המסננים כל 250 שעות, כשמצטברת עליהם שכבת אבק נראית לעין, או כשנורית ההתראה של המסנן נדלקת. יש לכבות את המזגן, להוציא את המסנן ולשטוף אותו תחת מים זורמים פושרים. לאחר ייבוש באוויר החופשי יש להחזירו למקומו. אין להשתמש בחומרי ניקוי או לייבש בשמש. את מכסה הפלסטיק (גריל) יש לנקות באמצעות מטלית אבק יבשה או עם חומר ניקוי קל בלבד. יש להימנע ממגע של המטלית עם התצוגה או העינית. בנוסף, יש להקפיד שפתחי היחידה החיצונית לא יהיו חסומים ולסלק מפגעים, כגון עלים וענפים, היכולים להפריע לפעולה התקינה. בנוסף, מומלץ לרכוש מתאם הגנה מפני ברקים ונחשולי מתח.