+
להתאמת מזגן התחל כאן

כמה חדרים אתה מעוניין למזג?

מהו גודל השטח לקירור?

מהו סוג המבנה שלך?

באיזה אזור בארץ מדובר?

שלוש ארבע

כל מזגן מורכב משלושה חלקים

אם אתם רוכשים מזגן, אתם לא קונים 'עוד מוצר חשמלי'. אתם קונים, בעצם, הבטחה לאספקת אוויר ממוזג ואיכותי, לאורך שנים, שתעניק לכם איכות חיים מתקדמת יותר.

זו המשמעות האמיתית של המזגן שאתם רוצים, וכדי שההבטחה הזו תתגשם במלואה, אתם צריכים ששלושה תנאים יתקיימו:


1. המזגן צריך להיות מבוסס על טכנולוגיה חדשנית שתעניק לכם אוויר איכותי, קר (או חם) בדיוק בטמפרטורה הנכונה. גם לאמינות יש כאן תפקיד חשוב. כל פשרה בסעיף הטכנולוגיה תפגום בתועלת שתפיקו מהמזגן שלכם.


2. המזגן צריך להתאים במדויק לצרכים שלכם, לדירה שלכם, ולסגנון החיים שלכם: שלא יהיה חלש מדי, או חזק מדי, שלא ימוקם במקום לא נכון, ועוד. אם המזגן לא יתאים לכם אישית – תיהנו ממנו פחות.


3. המזגן חייב להיות מלווה באחריות מלאה ובשירות איכותי ויעיל לאורך שנים. שירות כזה מתחיל ברגע ההתקנה וממשיך, בנאמנות, לאורך כל התקופה בה אתם רוצים  ליהנות ממנו. אם לא תקבלו את השירות שאתם צריכים, ובזמן - ההנאה שלכם ממנו תיפגם.

שלושת המרכיבים החשובים האלה צריכים ללוות כל החלטה שלכם לפני קניית המזגן. כדי להקל עליכם את ההתלבטויות, בנינו עבורכם מנגנון פשוט המאפשר לכם למצוא בקלות את התפוקה הדרושה עבורכם.

תוכלו למצוא בצד שמאל את מנגנון התאמת המזגן:

הקלקה עליו תאפשר לכם לבחור בפרמטרים המתאימים עבורכם ולמצוא בארבעה שלבים פשוטים את התפוקה הנדרשת עבור מיזוג הבית שלכם ואת הדגמים המתאימים עבורכם.

לאחר שמצאתם את התפוקה הנדרשת תוכלו להשוות בין הדגמים בעזרת טבלה מיוחדת, ובה כל מה שאתם צריכים לקחת בחשבון בזמן בחירת מזגן.כולנו יודעים שכמעט לכל דבר בחיים יש מחיר. בהמלצת מומחי המיזוג ושירות הלקוחות שלנו הגדרנו תמחור ריאלי לכל אלמנט המופיע בטבלה. המחיר הזה מייצג את השווי היחסי של כל מרכיב ביחס למחיר הכולל של המזגן, לטווח קרוב ורחוק.

למשל: שירות איכותי ויעיל, עם זמן המתנה קצר לטכנאי, שווה, לדעתנו, תוספת של 5% במחיר המזגן (ואם תצטרכו אותו דווקא באוגוסט, תבינו גם למה). ביקור יועץ מיזוג  בבית, להתאמה מלאה של המזגן לצרכים המדויקים שלכם, שווה, בממוצע, 5% לשווי המזגן – הן ברמת החיסכון בחשמל והן ברמת ההנאה מהמיזוג.

 

     

איך תשתמשו בטבלה?

 

ראשית, רשמו את מחיר המזגן המוצע לכם ב שורה העליונה. עכשיו התחילו לחשב את השינויים במחיר, בהתאם למתואר בכל סעיף וסעיף. תוסיפו כשצריך, תורידו  כשמתבקש, ממש כפי שעושים בהערכת שווי של דירה, או מכונית יד שנייה. בסיום התהליך, תקבלו בשורה התחתונה את השווי האמיתי של המזגן שלכם, לאחר שכל הפרמטרים הובאו בחשבון. כל מה שנותר לכם לעשות הוא להשוות את שווי המזגן למחירו – ולגלות אם העסקה שהוצעה לכם באמת טובה.

 

 

  שם היצרן    אלקטרה   אלקו   מזגן אחר 
  דגם המזגן      
  תפוקת קירור      
  מחיר מומלץ לצרכן      
  תו תקן ישראלי מלא (10%+)      
  ייעוץ מקצועי בבית הלקוח (5%+)      
  ותק של מעל 25 שנה (5%+)      
  מענה טלפוני מהיר (5%+)      
  מערך שירות והתקנה מקצועי (5%+)      
  זמן המתנה קצר לטכנאי (5%+)      
  מגוון רחב של דגמים (5%+)      
  מערכת השבחת אוויר (5%+)      
  מדחס 'חכם' וחסכוני (10%+)      
 מחיר משוקלל