+
להתאמת מזגן התחל כאן

כמה חדרים אתה מעוניין למזג?

מהו גודל השטח לקירור?

מהו סוג המבנה שלך?

באיזה אזור בארץ מדובר?

שאלות ותשובות

האם יש לאלקטרה אישור מכון התקנים?

כל מזגני אלקטרה נושאים תו תקן ישראלי מלא. חשוב להדגיש, שלא מדובר רק באישור של מכון התקנים, המתייחס בעיקר למבחני בטיחות בסיסיים. תן תקן ישראלי מלא, לעומתו, מקיף הרבה יותר תחומים, מצביע שלחברה יש אישור לתהליך הייצור הכולל במפעלים והבטחה לכך שנעשות בדיקות מדגמיות במהלך השנה. תו זה מבטיח את איכות המזגן לאורך זמן.

האם אפשר להתקין מזגן בממ"ד?

על פי התקן והוראות פיקוד העורף, ניתן להתקין מזגן בממ"ד / מקלט ובלבד שמקפידים על איטום נכון ותקני של צנרת המיזוג.

האם אפשר להשתמש באותו שלט לכל המזגנים בבית?

אם יש את אותם הדגמים של מזגנים בבית, ניתן בהחלט להשתמש באותו שלט. אולם אם המזגנים שונים, פרוטוקול התקשורת שלהם שונה ונדרש שלט ייעודי לכל מזגן. לרכישת שלט רחוק מתאים ניתן ליצור קשר עם מוקד המכירות 1-800-222-222.

מהו הספק המזגן הדרוש לי?

ככל שהשטח הממוזג גדול יותר, כך צריך מזגן בעל תפוקה גבוהה יותר. מומלץ להיעזר במנגנון להתאמת מזגן באתר זה או בטבלת התפוקות המופיעה במדריך לבחירת מזגן. 

יש לי דירה של 85 מ"ר, איזה מזגן מתאים לי?

למידע ראשוני ניתן להיעזר במנגנון להתאמת מזגן שבאתר. אולם, על מנת להתאים באופן מקצועי את המזגן לתנאי הבית, מומלץ לפנות ליועץ מיזוג אוויר מקצועי, שיבקר בדירה ואז יוכל להתאים את הפתרון האופטימאלי לתנאי הבית. להזמנת יועץ מיזוג של אלקטרה התקשרו 1-800-222-222. 

אני מתכנן לבנות בית, איפה אפשר לקבל ייעוץ?

ניתן לקבוע בתשלום פגישה עם יועץ מיזוג אוויר מקצועי של אלקטרה, בטלפון 1-800-222-222. 

האם יש לכם מתקינים מורשים?

אלקטרה מדריכה ומכשירה במהלך השנה מאות מתקינים ברחבי הארץ, בכדי לוודא שההתקנה תהיה מקצועית ואיכותית. כל מתקין מקבל כרטיס מתקין בסיום ההדרכה, אותו מומלץ לבקש לראות לפני ההתקנה. ניתן להסתייע ברשימת נקודות המכירה שבאתר או למצוא את אחד ממתקיני "מועדון הזהב" של אלקטרה בטלפון 1-800-222-222.

היכן ניתן לראות את המוצרים שלכם?

מזגני אלקטרה משווקים במאות נקודות מכירה ברחבי הארץ. למציאת נקודת המכירה הקרובה למקום מגוריך מומלץ להשתמש במנגנון האיתור הקיים באתר.

האם מזגני אלקו ואלקטרה שייכים לחברה אחת?

כן. אלקטרה מוצרי צריכה היא חברת בת של אלקו החזקות. שני המותגים מנוהלים תחת קורת גג אחת ונהנים משירות אלקטרה, בקרת האיכות ומוניטין רב השנים של החברה. 

איפה מייצרים את המזגנים שלכם?

אלקטרה מייצרת מזגנים בישראל כבר למעלה מ-50 שנה. מפעל אלקטרה בראשון לציון פועל בטכנולוגיות ייצור המתקדמות מסוגן, עומד בדרישות איכות גבוהות ונושא תווי תקן בינלאומיים. חלק ממזגני אלקטרה מיוצרים במפעלים בחו"ל על פי דרישות השוק הישראלי ובקווי ייצור ייעודיים. כל מפעלי אלקטרה עומדים בתו תקן ישראלי מלא, גם בארץ וגם מחוצה לה.

כמה שנים אלקטרה נותנת אחריות על המזגן?

כל מזגן חדש נהנה מאחריות מלאה על פי דין של שנה אחת. ניתן להאריך את תקופת השירות והאחריות בתשלום. לקבלת הצעה אטרקטיבית התקשרו 1-800-222-222.

כיצד יודעים מה ה-COP?

על כל מזגן חדש חייבת להופיע תווית אנרגיה, הכוללת את נתוני התפוקה וצריכת החשמל שלו. בנוסף, מופיעה סקאלה צבעונית עם אותיות מ-A עד G. ככל שמקדם היעילות גבוה יותר הדירוג האנרגטי נע מ-G לכיוון A.

איך שומרים על תקינות המזגן?

מומלץ לנקות את המסננים כל 250 שעות, כשמצטברת עליהם שכבת אבק נראית לעין, או כשנורית ההתראה של המסנן נדלקת. יש לכבות את המזגן, להוציא את המסנן ולשטוף אותו תחת מים זורמים פושרים. לאחר ייבוש באוויר החופשי יש להחזירו למקומו. אין להשתמש בחומרי ניקוי או לייבש בשמש. את מכסה הפלסטיק (גריל) יש לנקות באמצעות מטלית אבק יבשה או עם חומר ניקוי קל בלבד. יש להימנע ממגע של המטלית עם התצוגה או העינית. בנוסף, יש להקפיד שפתחי היחידה החיצונית לא יהיו חסומים ולסלק מפגעים, כגון עלים וענפים, היכולים להפריע לפעולה התקינה. בנוסף, מומלץ לרכוש מתאם הגנה מפני ברקים ונחשולי מתח.